top of page

KOMANDA

PMP-certificate

Jurgita Kukarskienė

INTERJERAI

  • Linkedin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

T. +370 (611) 35 416

Top View of Table & Chair

PROCESAS

Mes apibrėžiame klientų norus ir poreikius, integruojame egzistuojančias statybos ir ergonomikos taisykles, apskaičiuojame biudžetus ir erdves, įvertiname natūralaus apšvietimo kismą, vaizdus ir judėjimą. Ir visą tai išreiškiame formomis, sekomis, medžiagomis ir charakteriu. Analitiškai ir kartu subtiliai siekiame jautraus ir subalansuoto dizaino.

POŽIŪRIS

Mūsų komandos tikslas - funkcionaliai ir estetiškai išpildytas interjeras, pateisinantis unikalias kliento bei erdvės savybes. Didelis ar mažas, ekonomiškas ar prabangus - kiekvienas objektas gali būti nepaprastas. To pasiekiame kompleksinėmis žiniomis, inovatyviu požiūriu ir struktūrišku darbu.

DIZAINAS

KUKARCH dizainas remiasi optimistiškomis modernizmo nuostatomis - racionalumu, utilitarizmu, technologinėmis inovacijomis, ir kartu integruoja praeities pasiekimus, atpažįstamus klasika tapusiose formose, spalvose, tekstūrose. Nuosekliai siekiama harmoningo ir natūralaus rezonanso su gamta, kraštovaizdžiu, kontekstu. 

FILOSOFIJA

Architektūra ir interjeras turi atspindėti vyraujančias estetikos tendencijas. Bet ne tai yra svarbiausia jų paskirtis. Patogumas, kokybė ir ilgaamžė estetika - mūsų darbo išskirtinumai. Nesvarbu ar tai kompaktiškas butas, ar skirtingas erdves jungiantis namas - energingai imamės iššūkių, siekdami geriausių darbo rezultatų, nes tikime savo darbo tikslingumu ir įtaka žmonių gyvenimo kokybei.

Light and Shadows
Modern Architecture
Twisted Staircase
Modern Structure

Nemokama interjero projektuotojo konsultacija

Video pokalbio metu susipažinsite su interjero projektuotoju, gausite pirmines įžvalgas ir patarimus apie jūsų projektuojamą erdvę, atsakysime į jus dominančius interjero kūrimo klausimus. Po video pokalbio paruošime jums pasiūlymą interjero projektavimo paslaugoms. Pokalbis neįpareigoja tolimesniam bendradarbiavimui.

bottom of page